O nas

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie. Od narodzin, kiedy to Młoda Mama dostaje bukiet od Młodego Taty, do śmierci, kiedy aranżacje florystyczne towarzyszą w ostatniej drodze.

JaTyKwiaty to nie kwiaciarnia, nie pracownia, ani studio florystyczne, to miejsce urokliwe, którego określenie pozostawiam Państwu. Pragnę przekonać moich Gości do kupowania kwiatów, a nie powietrza między nimi. Już po pierwszej wizycie w JaTyKwiaty będziecie mieli Państwo pewność, że bukiet to nie towar jednodniowy, a dzięki prostym zabiegom cieszyć będzie Wasze oczy przez wiele dni.

Cóż mogę napisać o sobie… Kwiaty od zawsze były obecne w moim życiu, dlatego też jestem absolwentką technikum architektury krajobrazu, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego wydziału Ogrodnictwo i Architektura Krajobrazu oraz Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej gdzie otrzymałam dyplom florystki. Jestem przekonana, że dzięki kwiatom uszczęśliwię jak najwięcej osób. Chciałabym, aby za mnie i o mnie mówiły moje aranżacje florystyczne.

Zapraszam serdecznie.
Agnieszka StępniewskaWywiad z JaTyKwiaty dla magazynu Zdrowie Menadżera

JaTyKwiaty – nazwa wskazywałaby, że to kwiaciarnia. Jednak każdy, kto odwiedzi to miejsce, zaczyna mieć wątpliwości... Dlaczego?

Jeśli nasi goście mają wątpliwości, to znaczy, że już „na początku drogi” osiągnęliśmy mały sukces. Pracując w wielu kwiaciarniach i zdobywając doświadczenie, zastanawiałam się, jakie będzie moje wymarzone miejsce… I uzmysłowiłam sobie, że postaram się, aby było kompilacją wszystkich pozytywów moich poprzednich stanowisk. Wiedziałam również, jakich elementów nie będzie w JaTyKwiaty. Postanowiłam, że będzie to miejsce, w którym można zatrzymać się na chwilę – na moment przerwać pęd codziennego dnia. Stąd między innymi wygodna kanapa, na której można poplotkować przy pysznej kawie…

Pracownia umiejscowiona jest w podwarszawskim Radzyminie, jednak w rankingu najlepszych kwiaciarni w Polsce zajmujecie 1. miejsce. To kwestia dobrego marketingu?

Przywołany tutaj ranking to tylko zabawa, a stało się to zupełnym przypadkiem. Marketing jest ważny, ale nie można go przeceniać. Odpowiednie podejście do naszych gości i spełnianie ich oczekiwań stanowi drobne kroki na drodze do sukcesu.

Zobacz więcej
Sesja do wywiadu
Przeczytaj cały wywiadU nas

View the embedded image gallery online at:
http://jatykwiaty.pl/o-nas.html#sigFreeIdbd515a0205
.